Air Hockey

Air hockey to popularna gra, która powszechnie znana jest jako cymbergaj. Popularna gra zręcznościowa przeznaczona jest dla dwóch uczestników gry. Gra stworzona została na wzór popularnego hokeja na lodzie. Cymbergaj to świetna forma rozrywki zarówno na imprezach integracyjnych, jak i rodzinnych przyjęciach plenerowych. Konstrukcja urządzenia stworzona została ze stołu, którego powierzchnia pokryta jest otworami. Co więcej, przez otwory wdmuchiwane jest powietrze. Cały proces powoduje powstanie poduszki powietrznej, na której ślizga się krążek do gry. Jest to możliwe bez kontaktu z podłożem. Istota gry jest bardzo prosta – dwóch graczy stoi po przeciwnych stronach stołu.

Aby zacząć rozgrywkę, każdy z uczestników otrzymuje specjalne wyprofilowane narzędzie, którego potoczna nazwa nosi grzybek. Przy pomocy plastikowego grzybka każdy z graczy ma za zadanie trafienia jak największej ilości golów. Grzybek pełni rolę rakietki o średnicy kilkunastu centymetrów. Celem gry jest umieszczenie krążka dokładnie w bramce przeciwnika. Dzięki specjalnie wyprofilowanej fakturze stołu, przesuwany krążek porusza się bardzo szybko. Z reguły ustala się limit siedmiu bądź dziewięciu bramek w umówionym uprzednio limicie czasowym.  Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo gwarancję wysokojakościowej obsługi na każdym etapie realizowanego zlecenia. Air Hockey to rozrywka, które nie zna ograniczeń wiekowych. Nie istnieją żadne wyznaczniki względem powierzchni, na której urządzenie może zostać zamontowane.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. Gwarantujemy transport urządzenia, a także jego montaż i demontaż. Wymiary produktu wynoszą 2 x 1 metr. Urządzenie zasilane jest za pomocą silnika o mocy 230 V – 200W. Air hokey stanowi świetną formę rozrywki, aby pobudzić ducha rywalizacji, a także zagwarantować aktywny wypoczynek. Świetna zabawa, a także niezapomniane wrażenia gwarantowane! Air hokey to genialny sposób, by zachęcić gości przyjęcia do zabaw rekreacyjnych. Cymbergaj stworzony został z myślą o najmłodszych, jak i najstarszych uczestnikach imprezy. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia air hokeya, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Usługa wynajmu air hokera obejmuje:

  • transport urządzenia
  • montaż i demontaż stołu
  • kompleksową obsługę przez personel
  • nieograniczoną możliwość rozgrywania gry

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
2 x 1
ZASILANIE
230V 200W
PRZEZNACZENIE
RYWALIZACJA / REKREACJA
Top