Catering na bankiet

Nie od dziś wiadomo, iż kluczem udanego przyjęcia, jest przepyszne jedzenie. Z tego względu nasza firma Event Zone oferuje profesjonalne usługi z zakresu organizacji przyjęć okolicznościowych, a także uzupełnienia imprez o profesjonalne usługi cateringowe. Wystawny bankiet to taki, który odbywa się w komfortowym miejscu, w przyjaznej aranżacji, a także opatrzony jest pysznym jedzeniem. Impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy zostanie uzupełniona nie tylko o przyjemną scenerię, oryginalny wystrój i szereg atrakcji rozrywkowych, ale także pokaźne menu. Serwowane posiłki dostosowane są do preferencji naszych klientów. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, dlatego dbamy o każdy z elementów, składających się na udane przyjęcie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę kulinarną, wraz z niezbędnym zapleczem kuchennym.

W przypadku imprez plenerowych, zapewniamy nie tylko funkcjonalne pomieszczenia namiotowe, ale również catering bankietowy. Dostarczane posiłki są zawsze świeże i bezpieczne dla zdrowia. Zdolni kucharze przyrządzają je wedle sprawdzonych przepisów, dzięki czemu menu odpowiada generalnym upodobaniom kulinarnym większości z nas. Smaczne potrawy, przygotowywane są wyłącznie z naturalnych i sprawdzonych składników. Na życzenie naszych klientów, utalentowani kucharze dostosują kartę dań pod względem rodzaju serwowanej kuchni, a także ilości dań. Oferujemy tradycyjne posiłki z obrębu kuchni polskiej, składające się na przystawki, zupy oraz pełne dania, a także popularne potrawy zagraniczne, jak choćby pizzę, spaghetti, czy uwielbiane przez dzieci frytki. W zależności od skali organizowanego przyjęcia, nasza firma przygotowana jest na obsługę cateringową nawet 2000 gości! Decydując się na nawiązanie współpracy z firmą Event Zone, zyskują Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi gości, konkurencyjne ceny rynkowe, a przede wszystkim udaną zabawę!

Estetyczna oprawa przyjęcia w połączeniu z profesjonalną załogą kulinarną, uczynią Państwa imprezę niezapomnianym wydarzeniem.

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
Top