Catering na piknik

Catering na piknik to świetne uzupełnienie każdej imprezy plenerowej. Każdy z nas pamięta rodzinne pikniki zorganizowane na świeżym powietrzu. Catering na piknik to nie tylko pożywka dla ciała, ale i ducha. Nasza firma EVENT ZONE jest pionierem w zorganizowaniu niezapomnianych przyjęć plenerowych, a tym samym opatrzenia imprezy pysznym i świeżym jedzeniem. Wieloletnie doświadczenie naszego przedsiębiorstwa, pozwala nam przewidywać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Catering na piknik zorganizowany z pomocą naszego przedsiębiorstwa to niezapomniana dawka rozrywki, zarówno dla małych, jak i starszych gości Twojej imprezy. Szerokie zaplecze cateringowe naszej firmy EVENT ZONE pozwala nam na zorganizowanie nietuzinkowego pikniku na powietrzu dla nawet 5 tysięcy gości! Tak pokaźny catering na Twoim przyjęciu sprawi, że wydarzenie nabierze rozgłosu, a tym samym będzie stanowiło świetny zabieg marketingowy dla Twojej firmy.

Oprócz przygotowania przepysznego jedzenia przez doświadczonych kucharzy z naszego zespołu EVENT ZONE, oferujemy Państwu wynajem własnych food trucków, serwowanie mobilnej pizzy, przepysznie zakręcone i pachnące słodyczą lody włoskie, namioty cateringowe, a także świetnie wyposażone zestawy biesiadne. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia.

Na czas organizacji pikniku cateringowego mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń.

Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowany piknik cateringowy organizowany jest na okres ustalony z klientem w ciągu całkowity czasu trwania Twojego przyjęcia. Urządzenia do zorganizowania świetnego pikniku cateringowe, ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych.

Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniana opcja zorganizowania pikniku cateringowego może odbywać się pod zadaszeniem, dzięki możliwości wynajmu namiotów cateringowych w ofercie naszej firmy EVENT ZONE. Namioty cateringowe stanowią całkowite zabezpieczenie Twojego przyjęcia przed nieprzychylnymi warunkami pogodowymi, jak deszcz czy silny wiatr. Dzięki nim Twoi goście zaznają prawdziwej rozrywki na świeżym powietrzu, bez obawy o wszelką niepogodę. Co więcej, oferowane namioty przygotowane są na wizytę większej grupy gości, a także posiadają odpowiednie wymiary do aktywnej zabawy, jak choćby tańca.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż.

Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie. Udostępniana możliwość zorganizowania pikniku cateringowego z pomocą naszej firmy EVENT ZONE to gwarancja niezapomnianej rozrywki w połączeniu z pysznym i świeżym jedzeniem. Menu pikniku cateringowego uzgadniane jest odpowiednio wcześniej z klientem. Jesteśmy otwarci na przygotowywanie zarówno potraw z tradycyjnej kuchni polskiej, jak i posiłków z kuchni włoskiej – jak pyszna pizza czy spaghetti, a także powszechnie lubianych i popularnych zapiekanek czy deserów, takich jak lody i gofry.

Oferowany atrakcja zorganizowania pikniku cateringowego sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego – w tym organizowanych na szeroką skalę imprez promocyjnych danej marki, jak też rodzinnych pikników. Dostarczy ona moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się zabawom i wygłupom widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami zorganizowania pikniku cateringowego, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii.

Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa zorganizowania pikniku cateringowego obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż namiotów cateringowych i zaplecza kuchennego
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzeń przez zespół kucharzy z firmy EVENT ZONE
  • ubezpieczenie OC
  • serwowanie pysznych posiłków przez załogę EVENT ZONE
  • moc niezapomnianych atrakcji i pachnących posiłków przygotowanych przez kucharzy z zespołu firmy EVENT ZONE
  • niepowtarzalną zabawę opatrzoną smacznym jedzeniem na powietrzu!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
Top