Fontanna czekolady

Fontanna czekolady – każdy z nas rozpozna zapach słodkiej i pachnącej kakao przyprawą czekolady. Ta słodycz z dzieciństwa wielu z nas towarzyszy nawet w czasie dorosłego życia. Z tego powodu nasza firma oferuje niezapomnianą atrakcję Twojego przyjęcia, która przypadnie do gustu zarówno małym, jak i starszym miłośnikom czekoladowej słodyczy.

Fontanna czekolady to przesłodka atrakcja znana głównie z imprez weselnych. Oferowana fontanna nie jest pokaźnych rozmiarów – stanowi minimalną wersję swojej starszej siostry z parków i ogrodów. Co więcej, nie brak jej atutów, ponieważ fontanna czekolady oferowana przez naszą firmę EVENT ZONE zamiast niezliczonej ilości wody, serwuje pyszną i pachnącą czekoladę! Malutka fontanna została stworzona tak, by z jej wnętrza wylewała się czekoladowa słodycz. Wokół słodkiej atrakcji rozłożono pyszne dodatki, dzięki którym będą mogli Państwo delektować się pełnią słodyczy serwowanych deserów.

Zazwyczaj fontanna wzbogacona zostaje świeżymi owocami, a ponadto wafelkami i podobnymi pysznościami. Słodycze umożliwią Państwu zanurzenie deseru pod strumieniem płynącej czekolady i momentalne skosztowanie czekoladowej rozkoszy. Ze względu na to, że czekolada uwielbiana jest przez wszystkich z nas, oferowana atrakcja wynajmu fontanny czekolady udostępniana jest zarówno na przyjęcia dla dzieci, jak i imprezy – w tym imprezy integracyjne i firmowe – dla dorosłych.

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy EVENT ZONE, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu fontanny czekolady mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń.

Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowana fontanna czekolady udostępniana jest na całkowity czas trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych.

Kojarzone jest z przepychem i elegancją, jednakże nic bardziej mylnego! Fontanna czekolady może z powodzeniem stanowić atrakcję przyjeć bankietowych, a także imprez weselnych, jednak oprócz tego świetnie sprawdzi się na miejskich festynach i imprezach firmowych, w których nie brak najmłodszych gości. Czekolada uwielbiana przez milusińskich zachęci do aktywnego uczestnictwa w imprezy zarówno naszych milusińskich, jak też rodziców.

Oferowana atrakcja stanowi, zatem niezapomnianą rozrywkę dla Twojej całej rodziny. Urządzenie zasilane jest za pomocą silnika o mocy 230 V /16 A. Dzięki temu płynna czekolada gwarantuje niezapomniane doznania smakowe, ale także niezwykle efektowną atrakcję wizualną. Usługa wynajmu fontanny z czekoladą obejmuje także przygotowanie i dostarczenie pysznych dodatków przez personel naszej firmy.

Gwarantujemy, że wokół fontanny z czekoladą nie zabraknie słodkich przekąsek, jak świeże owoce – banany czy truskawki, a także pysznych wafelków i ciasteczek. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji.

W celu zainspirowania się możliwościami użycia fontanny czekolady, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii.

Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu fontanny czekolady obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż fontanny czekolady
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • dostarczenie pysznych przekąsek, jak wafelków i owoców ustawionych wokół fontanny
  • ubezpieczenie OC
  • przepyszne i efektowne strumienie płynnej i ciepłej czekolady dla Twoich gości!
  • niczym niezakłóconą czekoladową przyjemność na cały okres trwania Twojego przyjęcia

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze słodkiej i pachnącej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
ZASILANIE
230V 16A
Top