Food truck Picnic Catering

Food truck Picnic Catering to pyszna to przepyszne przekąski i desery, które dosłownie lądują w Twoje ręce wszędzie tam gdzie przebywasz. Jakim sposobem? Otóż food truck picnic catering to dosłownie kuchnia na kółkach, która gotowa jest serwować pyszne potrawy w miejscu Twojego wydarzenia!

Food truck Picnic Catering to przenośna budka z jedzeniem, która umiejscowiona jest w pojeździe dostawczym. Pojazd dostawczy wyposażony jest w odpowiedni sprzęt gastronomiczny, dzięki czemu możliwe jest przyrządzenie najbardziej znanych i lubianych przekąsek dla całej rodziny – zarówno starszych, jak i najmłodszych gości Twojego przyjęcia. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu food truck picnic catering mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowany food truck picnic catering wyposażony jest w profesjonalne zaplecze gastronomiczne, dzięki czemu obsługa naszej firmy EVENT ZONE przygotowana jest na wydawanie ciepłych, pachnących i świeżych posiłków w trakcie trwania Twojego przyjęcia.

Food truck picnic catering udostępniany jest na całkowity czas trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych. Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniany food truck picnic catering może być rozstawiony na twardej nawierzchni, jak choćby w centrum miasta, a także na terenie, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie. Food truck pinic catering umożliwia zorganizowanie kulinarnej rozrywki dla wszystkich gości Twojego przyjęcia.

Nie od dziś wiadomo, że dobre jedzenie stanowi sposobność do nawiązania nowych znajomości, a także przełamania pierwszych lodów. Dzięki food truckowi pinic cateringu z oferty naszego przedsiębiorstwa EVENT ZONE zyskują Państwo świeże i pyszne jedzenie przyrządzane i wydawane na bieżąco, w trakcie trwania imprezy. Niewątpliwą zaletą food trucka picnic cateringu jest fakt, iż można zamówić z niego praktycznie wszystkie potrawy, które kojarzone są z tradycyjnym piknikiem na powietrzu. Nasza oferta obejmuje serwowanie takich przekąsek, jak pyszne i ciepłe sandwiche, smakowite hot dogi z różnymi wariantami sosów, uwielbiane przez mężczyzn i chłopców hamburgery, ulubione frytki dla najmłodszych gości, a ponadto zapiekanki, kawałki pizzy i tortille. Oprócz tego serwujemy takie smakowitości, jak kebaby z różnymi wariantami mięs, a także włoskie makarony.

Food truck picnic catering to idealne rozwiązanie na Twój piknik rodzinny czy imprezę firmową na świeżym powietrzu. Ponadto stanowi niezwykle atrakcyjną alternatywę stoiska z jedzeniem – zamiast tradycyjnych stołów z cateringiem narażonych na szereg niesprzyjających warunków, jak zbytnie nasłonecznienie, a także nadmierną wilgoć, food truck picnic catering z naszej oferty stanowić będzie trwałą ochronę zaplecza gastronomicznego na Twoim przyjęciu. Atrakcyjne bistro może zostać usytuowane bezpośrednio pod Twoją firmą lub w centrum miasta. Kuchnia na kółkach może dosłownie wjechać wszędzie tam gdzie życzy sobie tego klient. Jedynym wyznacznikiem do zamontowania food trucka picnic cateringu jest zorganizowanie dostępnego miejsca o minimalnej wielkości równej gabarytom samochodu dostawczego z kuchnią na kółkach.

Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji.

W celu zainspirowania się możliwościami użycia food truck picnic catering, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu Food truck picnic catering obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż Food truck’a picnic cateringu
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • ubezpieczenie OC
  • wiele przepysznych posiłków wydawanych mobilnie przez pracowników naszej firmy EVENT ZONE, w tym: pyszne sandwiche, gorące hot dogi, pełne mięsa hamburgery, pachnące złociste frytki, chrupiące zapiekanki, smaczne nadziewane tortille, kebaby z różnymi sosami do wyboru, a także włoskie makarony

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
4x2,5x3,5
ZASILANIE
230V/3x230V
PRZEZNACZENIE
Pikniki firmowe, imprezy firmowe, catering.
Top