Mega piłkarzyki

Mega piłkarzyki to powiększona wersja tradycyjnej rozgrywki sportowej. Co więcej, oferowana rozrywka jest pełna… powietrza! Dokładnie tak, dmuchane piłkarzyki to niezwykle oryginalna propozycja gry dla wszystkich miłośników piłki nożnej.

Oferowana rozrywka świetnie sprawdzi się w przypadku młodszych uczestników przyjęcia, jak też starszych gości eventu. Zgodnie z powszechnie znaną formą gry w piłkę nożną, w mega piłkarzykach rządzą te same zasady rozgrywki. Na boisku rozstawione są dwie bramki – wygrywa ta drużyna, która trafi jak najwięcej goli.

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu mega piłkarzyków mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

Oferowane mega piłkarzyki, ze względu na pokaźne wymiary, powinny być rozmieszczone na powierzchni zewnętrznej. Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniany mega piłkarzyki może być rozstawiony na większej hali eventowej, jak też innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy – jak choćby hali sportowej.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.
Oferowane mega piłkarzyki posiadają wymiary 10 x 6 metrów. Zasilane są za pomocą silnika o mocy 230 V / 1,1 kW.

Zasady użytkowania mega piłkarzyków wymagają dwóch pięcioosobowych drużyn. Każda z rozgrywek piłkarskich trwa łącznie 10 minut – każda połowa meczu po 5 minut. Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia mega piłkarzyków, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu mega piłkarzyków obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż mega piłkarzyków
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • kilkugodzinny maraton meczów piłkarskich!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Galeria

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
12 x 6
ZASILANIE
230V 1,1 KW
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
Top