Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze to urządzenia, które zapewnia energię elektryczną. Świetnie sprawdza się wszędzie tam gdzie brakuje prądu – na wszelkiego typu imprezach plenerowych, a także większych pokazach na powietrzu.

Agregaty prądotwórcze bardzo często stosowane są w sytuacji, gdy organizowana jest impreza na większą skalę – agregat stanowi wówczas niezastąpiony „bank energii elektrycznej” w razie jakiejkolwiek usterki. W naszej ofercie mają Państwo do dyspozycji agregaty prądotwórcze o mocy od 5 do 120 kVa.

Oferowane produkty charakteryzują się wysoką jakością, dzięki czemu świetnie dostarczą niezbędnej energii elektrycznej wszędzie tam gdzie jest ona konieczna. Z naszą pomocą sprawnie przygotują Państwo koncert na scenie plenerowej, a także rodzinne pikniki pod gołym niebem.

W trakcie imprezy nie zabraknie oświetleniowych atrakcji, w tym kolorowych światełek i każdej atrakcji, która do sprawnego funkcjonowania potrzebuje energii elektrycznej. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia.

Sprzęt jest na tyle wysokojakościowy, że nie zagrażają mu żadne warunki pogodowe. Oferowany agregat prądotwórczy udostępniany jest na całkowity czas trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych. Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniany agregat prądotwórczy może być rozstawiony na większej hali eventowej, jak też innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy. Nasi specjaliści z zespołu zajmą się zamontowaniem urządzenia, a także jego obsługą w razie jakiejkolwiek usterki elektrycznej w trakcie trwania przyjęcia.

Agregat prądotwórczy z oferty naszego przedsiębiorstwa udostępniany jest wraz z paliwem przez cały okres trwania Państwa przyjęcia. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Agregat prądotwórczy z naszej oferty to profesjonalny sprzęt, któremu nie straszne żadne niekomfortowe warunki pogodowe. Z jego pomocą zapewnią Państwo stały dostęp do energii elektrycznej swojej imprezie organizowanej zarówno w najbardziej pochmurny dzień, jak i słoneczną pogodę. Nasza obsługa przez cały okres wynajmu urządzenia wyręczy Państwa w skomplikowanym użytkowaniu sprzętu. Profesjonalny personel zapewni Państwu maksymalny komfort bez obaw o wszelką usterkę elektryczną w trakcie trwania przyjęcia.

Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono stały, niczym niezakłócony dostęp do energii elektrycznej, a tym samym moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się figlom i wygłupom widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia agregatu prądotwórczego, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu agregatu prądotwórczego obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż agregatu prądotwórczego
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • ubezpieczenie OC
  • paliwo do agregatu prądotwórczego wliczone w cenę
  • gwarantowany zapas energii elektrycznej w trakcie trwania Twojego przyjęcia!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Top