dodane: 07.02.2019 16:21:01

6 Sprawdzonych sposobów na udane Walentynki.

Wieczór 14 lutego zbliża się wielkimi krokami, a ty nie masz pomysłu na Walentynki, które będą na prawdę romantycznym wieczorem? Pomysłów na walentynki dla niego jest sporo, wystarczy tylko zasięgnąć rad innych kobiet. Trochę trudniej jest zorganizować romantyczny wieczór, gdy ma się dzieci, ale to nic straconego. Możecie zawsze poprosić swoich rodziców czy kogoś z rodzeństwa, by zostali z dziećmi na 2-3 godziny. Możecie też wykorzystać wyjątkowy pomysł na Walentynki i zorganizować wieczór walentynkowy z dziećmi. Jak? Obejrzyjcie razem jakiś fajny familijny film, poprzytulajcie się na kanapie i ugotujcie coś pysznego. Kontynuować możecie, gdy dzieciaki pójdą spać… 🙂

1. Randka w romantycznej knajpce

To idealny pomysł na walentynki dla tych, którzy marzą, by wyrwać się z domu. Przygotowania zacznij od wybrania odpowiedniego miejsca. Idealna będzie knajpka w której uwielbialiście przesiadywać, zanim zostaliście rodzicami. Niekoniecznie musi być super romantyczna restauracja, stworzona na Walentynkowe kolacje, ważne, by było to miejsce, w którym oboje czujecie się dobrze. Pamiętaj, żeby przed zarezerwowaniem stolika koniecznie upewnić się, czy opiekunka będzie mogła zostać z dzieckiem (kto wie, może też ma randkę?).

2. Walentynkowy seans filmowy

Kategorycznie odradzamy wypad do kina. W walentynki sale kinowe (zwłaszcza na romantyczne komedie) „pękają w szwach”.  Zamiast więc cieszyć się romantycznym nastrojem, będziecie tracić czas i nerwy w kolejkach i ścisku. Zdecydowanie lepszym pomysłem na walentynki jest domowy seans przed telewizorem. Walentynkowy wieczór rozpocznijcie od wykąpania i uśpienia dziecka. A następnie przytulcie się do siebie na kanapie, szepczcie czułości do ucha i trzymajcie kciuki, by dziecko nie obudziło się  przed napisami końcowymi.

3. Wspólna kąpiel przy świecach

Ten pomysł na walentynki skierowany jest przede wszystkim do posiadaczy dużej wanny. Najprzyjemniej bowiem pluskać się wspólnie w wannie. Jeśli jednak wasza domowa wanna  jest zbyt ciasna lub nie macie jej wcale, too żaden problem: romantyczną wspólną kąpiel zastąpcie wzajemnym masażem. Ten pomysł na walentynki jest banalnie prosty do jego realizacji potrzebujecie jedynie oliwki. Ten pomysł na walentynki to świetny sposób na urozmaicenie dopiero gry wstępnej.

4. Lodowisko

Aby w Walentynki wybrać się na lodowisko wcale nie musicie być super łyżwiarzami. Nawet lepiej, jeśli żadne z was nigdy wcześniej nie miało łyżew na nogach. Dlaczego? Bo dzięki temu będziecie przez cały czas trzymać się za ręce (romantyczne prawda). No i czy jest lepszy pomysł na Walentynki niż raz po raz lądować w ramionach ukochanego, nawet jeśli jest to tylko skutek uboczny braku koordynacji na łyżwach.

5. Walentynki na parkiecie

Ręka do góry kto choć raz nie marzył o odegraniu sceny jak z „Dirty Dancing”.  Walentynki to doskonała okazja, by obsadzić męża w roli Patricka Swayze i spełnić swe marzenie. Realizacja tego pomysłu na walentynki w dużej mierze zależy od waszych możliwości finansowych oraz ilości czasu jakim dysponujecie. Możecie bowiem zapisać się na cały kurs tańca lub iść na pojedyncze zajęcia. Ten pomysł na walentynki można także zrealizować w wersji last minute i po prostu iść z mężem na tańce do okolicznej knajpki czy klubu.

6. Beztroski wieczór

Ten pomysł na walentynki nie wymaga żadnych planów i przygotować. Jest  bardzo prosty i trudny jednocześnie. Zakłada bowiem, że w Walentynki zapomnicie o codziennych troskach i będziesz się cieszyć chwilą. Przez kilka godzin nie myślcie o obowiązkach, rachunkach i pracy tylko oddajcie się przyjemnością. Róbcie wszystko spontanicznie, pod wpływem impulsu – zobaczycie, będzie fantastycznie.

Mamy nadzieję, że te klika sposobów na miło spędzony wieczór walentynkowy da Wam chwilę wytchnienia i zapewni romantyczny klimat.
Da zakochanych w naszej ofercie znajdziecie fotobudkę bez, której nie można teraz sobie wyobrazić żadnego wesela. To świetna pamiątka, która uwieczni waszych gości na długie lata.

Top