dodane: 17.01.2018 10:07:03

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – 26. finał

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku, na terenie ogólnopolskim, odbyła się zbiórka pieniędzy z powszechnie znaną Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W niedzielne popołudnie mieliście Państwo możliwość zobaczyć szereg atrakcji, a także posłuchać czołowych polskich artystów, w Zbrojowni przy Targu Węglowym. 26. finał pomocy charytatywnej odbywał się w całym Trójmieście. Od godziny 8.00 do godziny 20.00 mnóstwo znanych i powszechnie lubianych osób miało przyjemność dostarczać Państwu niezapomnianej rozrywki, w postaci występów kabaretowych, a także wykonywania ulubionych piosenek ze stacji radiowych.

O godzinie 15.00 rozpoczęły się koncerty zarówno czołowych, jak i niszowych artystów polskiej sceny muzycznej. Niezwykle bogaty program imprezy charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy obejmował, aż 6 koncertów muzycznych, a także liczne pokazy tańca i jak co roku słynne „światełko do nieba”, a także pokaz sztucznych ogni. Co więcej, spośród artystów muzycznych biorących udział w wydarzeniu, mieliście Państwo możliwość posłuchania utworów muzycznych Mroza.
Występy i pokazy taneczne nie stanowiły wyłącznie pojedynczych atrakcji imprezy.

Dla uczestników wydarzenia, w tym uczestników licytacji, koncertów i smakoszy zorganizowano orkiestrowy festiwal food trucków. Zebrane food trucki w strefie gastronomicznej WOŚP zapewniały szeroki wybór rozgrzewającego jedzenia. Oprócz tego zorganizowano miasteczko namiotowe, w którym uczestnicy przyjęcia mogli zmierzyć ciśnienie, a także sprawdzić poziom cukru i oddać krew. Co więcej, istniała możliwość zarejestrowania się w bazie DKMS, a także wzięcia udziału w warsztatach z pierwszej pomocy organizowanej przez dzieci z gdańskich szkół.

Cała akcja stanowiła element programu „Ratujmy i uczmy się ratować”. Niekwestionowaną atrakcję imprezy charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była możliwość zagrania w loterii „Los na WOŚP”, nauczyć się robić własnoręczne latawce, a także zapoznać się z zabytkowymi i bojowymi wozami strażackimi.
Uczestnicy przyjęcia WOŚP mieli także okazję powalczyć z mistrzami tenisa stołowego, oprócz tego udać się w podróż zabytkowym pojazdem komunikacji. Oprócz tego zorganizowano spotkanie z postaciami popularnego hitu kinowego „Gwiezdne wojny”.

Z pomocą naszej firmy EVENT ZONE zorganizują Państwo przyjęcie, w którym nie brak będzie podobnych atrakcji, które proponowała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dysponujemy licznymi atrakcjami, dzięki czemu Państwa wydarzenie nabierze rozgłosu, a także dostarczy moc atrakcji zarówno małym, jak i dużym gościom przyjęcia. Niekwestionowaną atrakcją wydarzeń jakimi są miejskie festyny jest zorganizowanie atrakcji, które będą angażować uczestników do maksymalnej aktywności. Żywe maskotki to genialny sposób, by nieco uatrakcyjnić przyjęcie dla dzieci, ale także dla dorosłych! Dokładnie tak! Przyjcie firmowe, w którym nie brak wszystkich członków rodziny, opatrzone barwnymi postaciami z bajek to gwarantowany sukces udanej zabawy i rozrywki! Żywe maskotki udostępniane przez naszą firmę EVENT ZONE to spełnienie marzeń każdego dziecka, które pragnie spotkać swoją ulubienicą bądź ulubieńca z ekranu telewizora. Dzięki naszej bogatej ofercie, maja Państwo możliwość zrealizowania dziecięcych marzeń i wynajęcie licznych bajkowych bohaterów, w tym:

 • Króla Juliana, Zebrę Martiego, Lwa Alexa – bohaterów bajki Madagaskar
 • Boba Budowniczego
 • Shreka
 • Kaczora Duffy’iego
 • Kota Sylwestra
 • Toma i Jerrego
 • Alvina z bajki „Alvin i wiewiórki”
 • Garfielda
 • Goofy’iego
 • Papa Smerfa
 • Scooby’iego Doo
 • Kota w butach
 • Kung Fu Pandę i Kung Fu Tygrysicę
 • Kubusia Puchatka
 • Królika Bugsa
 • Minionki z bajki „Jak ukraść księżyc”

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu żywych maskotek mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę przyjęcia przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowany żywe maskotki udostępniane są na całkowity czas trwania Twojego przyjęcia.

Dzięki pięknym przebraniom, a także pogodnemu nastawieniu, żywe maskotki zachęcą do zabawy wszystkich najmłodszych gości Twojego przyjęcia. Świetnie sprawdzą się w miejscach gdzie wyznaczono rewir specjalnie dla maluchów. Podczas zabawy z żywymi maskotkami Państwa dzieciom nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Oferowane żywe maskotki to barwne stroje ulubieńców z bohaterek bajek i kartonów telewizyjnych, w które przebrani są animatorzy z zespołu firmy EVENT ZONE. Dzięki przemiłemu nastawieniu do dzieci, a także wieloletniej praktyce i bogatemu doświadczeniu, animatorzy naszej firmy z przyjemnością zaopiekują się dziećmi, zapewniając im dawkę niezapomnianej rozrywki, a przede wszystkich odpowiednie bezpieczeństwo. Kolorowe postaci mogą świetnie uzupełniać przyjęcie zarówno pod zadaszeniem, jak też na powietrzu.

Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniane żywe maskotki mogą stanowić niezapomnianą atrakcję Twojego przyjęcia zorganizowanego na większej hali eventowej, jak też innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż.

Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie. Żywe maskotki to idealna propozycja na przyjęcia urodzinowe, w którym pragną Państwo zachęcić dzieci do maksymalnego udziału w proponowanych zabawach, a jednocześnie zatrudnić profesjonalną obsługę animatorów, by czuwali oni nad bezpieczeństwem maluchów. Animatorzy z naszej firmy, w przebraniach żywych maskotek to niepowtarzalna możliwość dla dzieci nawiązania bezpośredniego kontaktu z ulubieńcem swojej bajki. Żywe maskotki z naszej firmy bawią się z Państwa pociechami, chętnie pozują do zdjęć zarówno z dziećmi, jak i całymi rodzinami, a także dokładają wszelkich starań, by Państwa przyjęcie stanowiło niezapomnianą rozrywkę dla rodziców z dziećmi.

Oferowane żywe maskotki idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarczą ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie z maskotkami, ale także przyglądającej się wygłupom maskotek widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami zabawowywmi żywych maskotek, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Idealnym uzupełnieniem przyjęcia organizowanego na szeroką skalę będą pokazy strongmanów z udziałem mistrzów siłowej dyscypliny sportowej. Pokazy strongman to prawdziwy pokaz siły dla wszystkich miłośników sportowych rywalizacji. Niespełna kilka lat temu pokazy strongman stanowiły w Polsce nowość, dlatego rejestrowane były przez kamery każdej szanującej się telewizji publicznej. Dziś Mistrzostwa Strongmanów nadal pozostają w czołówce sportów męskich, a marzenia o byciu jak Ireneusz Karaś bądź Tyberiusz Kowalczuk przestają pozostawać jedynie nieosiągalnym zamiarem. Z naszą pomocą spróbują Państwo swoich sił w profesjonalnym pokazie strongmanów. Oferowana atrakcja przewiduje poprowadzenie pokazu na Twoim przyjęciu przez Ireneusza Karasia, a także Tyberiusza Kowalczuka. Oferowane pokazy strongmanów to świetny sposób, by zachwycić gościów pokazem siły, a także zaangażować ich do interaktywnej rozrywki.

Dzięki temu Twoje przyjęcie pozostanie niezapomnianym show, dlatego organizowania atrakcja stanowi świetne urozmaicenie przyjęcia promującego Twoją firmę. Zarówno potencjalni klienci, jak też partnerzy biznesowi zaznają świetnej rozgrywki, prowadzonej przez mistrzów Strongman. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu organizowane pokazy będą mogły zaangażować wszystkich uczestników przyjęcia. Profesjonalne wsparcie naszego zespołu EVENT ZONE zapewni Państwu niezapomnianą rozrywkę, a także bezpieczny udział w pokazach.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowany pokaz strongmanów organizowany jest na wybrany przez Państwa czas w trakcie trwania przyjęcia.

W celu zorganizowania przyjęcia w niecodziennym stylu, proponujemy Państwu skorzystanie z oferty „Zabawy w Las Vegas”. Każdy z nas niejednokrotnie marzył, by rzucić się w wir wystawnych przyjęć, zapachu palonych cygar, a także niezliczonych błysków charakterystycznych dla miasta Las Vegas. Nasza firma pragnie spełniać marzenia te duże i małe, dlatego oferta firmy obejmuje zorganizowanie niepowtarzalnego przyjęcia na wzór kasyna prosto z amerykańskiego miasta. Od tej pory nie muszą martwić się Państwo o koszty podróży – Las Vegas przybędzie wprost pod podany adres! Oferta naszej firmy dotycząca zabawy w Las Vegas jest na tyle rozbudowana, iż umożliwiamy Państwu wynajem animatorów, którzy wcielą się w rolę obsługi kasyna. Co więcej, cała aranżacja przyjęcia zostanie urządzona zgodnie z amerykańskimi trendami. Oferowana aranżacja zabawy w Las Vegas udostępniana jest na 4 godziny, w wybranym przez Państwa momencie trwania przyjęcia. Cała arena ze względu na pokaźne wymiary może być rozstawiona na większej hali eventowej, w trakcie tradycyjnej imprezy plenerowej, jak też w innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy.

Istota zabawy w Las Vegas polega na zabawieniu jak największej ilości gości, a jednocześnie uświadomienie osobom korzystającym ze stołów do hazardu, jakie pułapki czyhają na zwolenników łatwych pieniędzy. Każdy z gości ma gwarantowaną świetną zabawę, bez żadnych kosztów gry!

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel, w tym zespół animatorek, zachęci do aktywnej zabawy zarówno małoletnich, jak i starszych gości przyjęcia. W celu uzyskania szerszych informacji dotyczących ofertowanych atrakcji i usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą.

Państwa zadowolenie jest kluczowym powodem działalności naszego przedsiębiorstwa!
Zespół firmy EVENT ZONE

Top