dodane: 26.01.2018 08:49:55

Koncert Papa Dance – warszawska Ochota 26 stycznia

26 stycznia na warszawskiej Ochocie odbył się koncert powszechnie znanego i lubianego koncertu Papa Dance. Papa Dance to polska grupa synthpopowa, powstała w 1984 roku. Inicjatorem powstania zespołu był producent muzyczny Sławomir Wesołowski i Mariusz Zabrodzki. Papa Dance to zespół, który przechodził przez różne etapy swojej działalności. Ostatecznie jednak reaktywacja zespołu nastąpiła w 2001 roku. Główny wokal zespołu wykonywany był przez Pawła Stasiaka. Waldemar Kuleczka odpowiadał za oprawę muzyczną, w tym gitarę basową, a także wokal pomocniczy. Papa Dance znany jest głównie z takich utworów, jak: „Monaliza”, „O-La-La”, „Nietykalni” czy „Naj story”. Pomimo wielu zmian w działalności zespołu, twórczość Papa

Dance znana jest przez większość Polaków. Do dziś bawią oni tłumy w trakcie koncertów okolicznościowych, jak też organizowanych na szeroką skalę pikników rodzinnych.
26 stycznia w Warszawie mieli Państwo możliwość usłyszeć m.in. „Nasz Disneyland” wykonywany przez Pawła Stasiaka na scenie warszawskiego Lucid Club w Centrum Handlowym Blue City. Koncert rozpoczynał się od godziny 21.00. Koszt udziału w wydarzeniu wynosił 40 zł.

W naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE mają Państwo możliwość skorzystania z koncertu z udziałem samego króla rocka – Elvisa Presleya! O ile nie ożywimy legendy światowej muzyki rockowej, o tyle przywołamy na scenę jego całkiem podobnego sobowtóra. Polski Elvis to barwna postać, która dosłownie rozrusza nawet najbardziej zagorzałych przeciwników muzyki i tańca. Sobowtór Elvisa Presleya – pan Krystian Maliszewski swoją przygodę muzyczną rozpoczął w wieku 10 lat. Obecne występy muzyczne zyskały ogromną popularność pana Krystiana zdobytą przez udział w programach rozrywkowych, ale także idealne odwzorowanie stylu i muzyki tworzonych przez Elvisa Presleya. Pan Krystian Maliszewski nie tylko posiada niezwykle podobną barwę głosu, ale także charakteryzuje się podobizną wizualną do samego króla popu.

Atrakcja imprezy zorganizowanej z udziałem polskiego Elvica Presleya obejmuje nie tylko koncert tematyczny, ale także szereg konkursów aktywizujących wszystkich gości Twojego przyjęcia. Stanowią one weryfikacje wiedzy na temat życia i działalności artystycznej samego Elvisa Presleya. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług konkursu wszystkich z Państwa, którzy planują zorganizowanie większej imprezy firmowej. Gwarantujemy, iż polski artysta z przyjemnością zaśpiewa popularne utworu króla rocku, które nie tylko pozwolą wrócić do starych dobrych czasów starszym uczestnikom przyjęcia, ale także pozwolą młodszemu pokoleniu zaznajomić się z twórczością samego Elvisa Presleya. Oferowana atrakcja przeznaczona jest dla tych z Państwa, którzy planują zorganizowanie większej imprezy rodzinnej, jak choćby przyjęcia weselnego. Oprócz tego polski Elvis z pełną radością zaśpiewa dla Państwa w czasie otwarcia nowopowstałego centrum handlowego, czy galerii. Zespół The Door zyskał zwolenników na całym świecie. Nie inaczej będzie w przypadku Elvisa Presleya odgrywanego przez pana Krystiana Maliszewskiego.
Warto dodać, iż występ pana Krystiana Maliszewskiego wcielającego się w rolę polskiego Elvisa oferowany jest jako uzupełnienie organizowanych przez naszą firmę EVENT ZONE atrakcji pod tytułem „ZABAWA W LAS VEGAS”.

Zabawa w Las Vegas to spełnienie marzeń każdego z nas kto niejednokrotnie pragnął, aby skosztować galanteryjnego życia w istnie amerykańskim stylu. Co więcej, ta rozrywka pozwala uczestnikom eventu rzucić się w wir wystawnych przyjęć, zapachu palonych cygar, a także niezliczonych błysków charakterystycznych dla miasta Las Vegas. Nasza firma EVENT ZONE pragnie spełniać marzenia te duże i małe, dlatego oferta firmy obejmuje zorganizowanie niepowtarzalnego przyjęcia na wzór kasyna prosto z amerykańskiego miasta w połączeniu z koncertem wyżej opisywanego polskiego Elvisa. Od tej pory nie muszą martwić się Państwo o koszty podróży – Las Vegas przybędzie wprost pod podany adres! Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Oferta naszej firmy dotycząca zabawy w Las Vegas jest na tyle rozbudowana, iż umożliwiamy Państwu wynajem animatorów, którzy wcielą się w rolę obsługi kasyna. Co więcej, cała aranżacja przyjęcia zostanie urządzona zgodnie z amerykańskimi trendami. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas organizacji zabawy w Las Vegas mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowana aranżacja zabawy w Las Vegas udostępniana jest na 4 godziny, w wybranym przez Państwa momencie trwania przyjęcia. Cała arena ze względu na pokaźne wymiary może być rozstawiona na większej hali eventowej, w trakcie tradycyjnej imprezy plenerowej, jak też w innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy.

Istota zabawy w Las Vegas polega na zabawieniu jak największej ilości gości, a jednocześnie uświadomienie osobom korzystającym ze stołów do hazardu, jakie pułapki czyhają na zwolenników łatwych pieniędzy. Każdy z gości ma gwarantowaną świetną zabawę, bez żadnych kosztów gry!

Oferowana rozrywka w połączeniu z koncertem tematycznym to moc muzycznych wrażeń, a także atmosfera okraszona amerykańskim charakterem kasyn. Pragniemy przypomnieć, że nie prowadzimy żadnych gier losowych, zakładów wzajemnych w rozumieniu ustawy o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 roku. (Dz.U. z 2009 nr 201 poz.1540). Nasze przedsiębiorstwo EVENT ZONE nie jest reprezentantem żadnego operatora kasyn. Oferowana zabawa nie służy promowaniu gier hazardowych, a jedynie podtrzymywaniu gier towarzyskich, a także zabaw integracyjnych. Oferowana atrakcja idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarczy ona moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami oferowanej zabawy w Las Vegas, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa organizacji zabawy w Las Vegas obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż stołów do gry
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzeń przez zespół EVENT ZONE
  • pełną aranżację przestrzeni w myśl amerykańskich kasyn
  • obsługa animatorów, a także pięknych pań

Z pomocą naszej firmy EVENT ZONE każdy koncert muzyczny opatrzony zostanie dodatkowymi atrakcjami, a na życzenie klienta także przepysznymi potrawami. Posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu imprez masowych. W celu zapoznania się z dawką naszych możliwości, zachęcamy Państwa do lektury wpisu blogowego o nazwie „Fujitsu Christmas Party 2017”.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy udanego tygodnia!

Zespół firmy EVENT ZONE

 

Top