dodane: 24.12.2017 08:09:34

Fujitsu Christmas Party 2017

Fujitsu Christmas Party 2017 – Nasza firma od lat specjalizuje się w organizowaniu niezapomnianych imprez okolicznościowych. 16 grudnia tego roku mieliśmy przyjemność zorganizowania imprezy dla firmy Fujitsu. Program wydarzenia był na tyle bogaty, iż event zyskał nazwę: „Fujitsu Christmas Party”. Przyjęcie zorganizowane było w Łodzi, w obiekcie Nowej Hali Expo. Liczba gości wynosiła, aż 2000 osób! Ponadto nasza firma EVENT ZONE  odpowiedzialna była za pełną organizację bankietu zasiadanego, a także catering dla 2000 gości. Impreza rozpoczęła się o godzinie 18.00, a jej koniec przypadał na godzinę 2 w nocy.

Program imprezy obejmował szereg atrakcji artystycznych – jak choćby popularnej wokalistki Natalii Szroeder, a także pokazy iluzjonistyczne zorganizowane przez Macieja Pola. Popularny laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji zagwarantował niezapomnianą rozrywkę zarówno młodszym, jak i starszym gościom przyjęcia! W naszej ofercie znajdują się usługi iluzjonistyczne Pana Ząbka. Pan Ząbek to popularny showmen, iluzjonista i cyrkowiec. Swoją popularność zyskał w 2003 roku, przedstawiając alterego Marcina Połoniewicza. Pan Ząbek to swoisty pionier rozrywek pokazowych, takich jak sztuka iluzji, a także magii. Jego pasja do sztuk cyrkowych, a także chęć sprawiania ludziom radości poprzez swoje pokazy to gwarancja okraszonej nietuzinkowym humorem imprezy. Pan Ząbek jest doświadczonym showmanem, który znany jest z telewizyjnych wystąpień w programie „Mam talent”. Pomimo, iż pierwszy występ showmana udzielony został na klatce schodowej, dziś Pan Ząbek liczy na swoim koncie szereg pokazów na festiwalach sztuk cyrkowych.

Tak bogate artystycznie przyjęcie okraszone było pysznymi potrawami serwowanymi przez nasz zespół EVENT ZONE. Nie od dziś wiadomo, iż kluczem udanego przyjęcia, jest przepyszne jedzenie. Z tego względu nasza firma Event Zone zajęła się profesjonalną organizacją przyjęcia świątecznego dla Firmy Fujitsu. Specjalizujemy się w organizowaniu eventów okolicznościowych, a także uzupełnienia imprez o profesjonalne usługi cateringowe. Wystawny bankiet odbywał się w komfortowym miejscu, w przyjaznej aranżacji, a także opatrzony został pysznym jedzeniem. Impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy została uzupełniona nie tylko o przyjemną scenerię, oryginalny wystrój i szereg atrakcji rozrywkowych, ale także pokaźne menu. Serwowane posiłki dostosowane były do preferencji 2000 osób. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, dlatego dbamy o każdy z elementów, składających się na udane przyjęcie. Na imprezie gwiazdkowej dla marki Fujitsu zostaliśmy poproszeni o przyrządzenie sushi baru. Ta coraz popularniejsza potrawa zyskała wielu miłośników naturalnego jedzenia. W przyjęciu brały udział takie osobowości jak Kevin Aiston, a także genialny w swoim fachu kucharz – Darek Kuźniak. Darek Kuźniak odpowiedzialny był za zorganizowanie kuchni molekularnej! Miłośników deserów z pewnością zadowolił fakt, iż przyjęcie uzupełnione zostało o fontannę czekolady. Fontanna czekolady otoczona licznymi owocami, wafelkami i innymi pysznościami pozwoliła oddać się kulinarnej rozkoszy nawet najbardziej zagorzałym przeciwnikom jedzenia słodkości. Oryginalny sposób podania czekolady nadał wydarzeniu wystawnego charakteru.

Program imprezy obejmował również pokaz taneczny grupy Reaktywacja. Ponadto wykonywane były pokazy akrobatyczne przy pomocy szarf. Co więcej, na wszystkich gości przyjęcia czekała Zagroda Świętego Mikołaja wraz z symulatorem sań.
Aby uczynić imprezę wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich z przybyłych gości, nasza firma EVENT ZONE zadbała o dostarczenie fotobudki, dzięki której możliwe było zabranie ze sobą pamiątki z niezapomnianego wydarzenia. Fotobudka to świetny sposób, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Przenośna budka do robienia zdjęć, wymyślona została na początku XX-wieku w Stanach Zjednoczonych. Blisko 100-letnia historia uczyniła z fotobudki niezapomnianą atrakcję przyjęcia dla firmy Fujitsu.

Fenomen fotobudki polega przede wszystkim na tym, że tuż po wykonaniu zdjęć, goście otrzymywali gotowe egzemplarze do ręki. Nasza firma udostępniła szereg gadżetów, dzięki którym można było wykonać fantazyjne zdjęcia, w różnych aranżacjach. Zabawne dodatki to choćby śmieszna peruka, kolorowa maska, a także ozdobiane okulary. Do niezapomnianej pamiątki wystarczyła tylko zabawna mina, wciśnięcie guzika fotobudki i zdjęcia były już gotowe!
Co więcej zdjęcia z fotobudki udostępnianej przed firmę EVENT ZONE, na życzenie klientów mogą zostać uzupełnione o zmianę aranżacji zdjęć, ze względu na nowoczesną technikę Green Screen. Technologia Green Screen pozwala na zmianą tła zdjęcia, w wybraną przez klienta panoramę. Klimatyczny nastrój przyjęcia podtrzymywany był przez podpłomyki, czyli najstarszą formę wypiekania chleba.

Bogaty program przyjęcia stanowił źródło satysfakcji dla wszystkich przybyłych gości. Tym z Państwa, którzy poszukują profesjonalistów z zakresu organizacji imprez okolicznościowych, polecamy skontaktowanie się z naszą obsługą. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w organizowanych zabawach. Zadbamy o przepiękną oprawę przyjęcia, a także kwestię kulinarną. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami naszej firmy EVENT ZONE, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną i zawsze uśmiechniętą obsługę!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Zespół EVENT ZONE

Top