dodane: 10.12.2017 21:35:39

Mikołajki 2017 – Dzień Świętego Mikołaja

W minionym tygodniu cała Polska świętowała Dzień Świętego Mikołaja. Ta coroczna świąteczna uroczystość stanowiła idealny moment, by zagwarantować dzieciom i młodzieży moc atrakcji i prezentów. O szczególny czas dla dzieci postarały się warszawskie centra handlowe. W popularnej galerii Blue City, stołeczne mikołajki uzupełnione były o szereg imprez z uczestnictwem licznych Mikołajów. Mikołaje rozdawali dzieciom słodkie upominki, zaś dorośli korzystając ze przedświątecznych wyprzedaży, mogli w tym czasie udać się na zakupy. Jedynym warunkiem, aby otrzymać świąteczny prezent było napisanie lub namalowanie listu do Świętego Mikołaja. W zamian dzieci otrzymały śnieżny bilecik, który umożliwił im wzięcie udziału w wyławianiu wymarzonego dla siebie upominku. Co więcej, centra handlowe wyposażone były w liczne sceny, dzięki którym można było podziwiać występy grup tanecznych Egurrola Dance Kids, a także inscenizacje bohaterów programu porannego „Budzik”.

Inaczej Dzień Świętego Mikołaja zaplanowała galeria handlowa Arkadia. Cała galeria zaaranżowana była na wzór polarnego klimatu Laponii. Baśniowa kraina wraz z jej mieszkańcami, takimi jak: elfy, Królowa Śniegu czy Święty Mikołaj zapraszała do zabawy młodszych, jak i starszych gości. Królowa Śniegu poprowadziła liczne konkursy i zagadki, w których nie brak było możliwości otrzymania nagrody. Ponadto w galerii można było podziwiać Baśniowy Teatrzyk, a także Kącik Baśniowych Fantazji. W Kąciku Baśniowych Fantazji wszystkie dzieci mogły wziąć udział w przyjaznych zajęciach plastycznych, poprowadzonych przez animatorów. Podobne atrakcje mają Państwo możliwość zorganizowania z pomocą naszej firmy Event Zone. W naszej ofercie znajduje się Kącik malucha, w którym uprzejme animatorki, oferując moc atrakcji plastycznych, zaopiekują się Państwa pociechami. Wykwalifikowany zespół animatorek, z przyjemnością zorganizuje czas zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Dziewczynki będą mogły zająć się robieniem biżuterii, bądź wziąć udział w zabawie przy pomocy chusty animacyjnej, zaś chłopcy nauczą się skręcać balony, a także puszczać ogromne bańki mydlane.

Centrum handlowe na warszawskim Bemowie, przygotowało imprezę pt. „Niezapomniane Mikołajki”. Wydarzenie zostało przygotowane z myślą o najmłodszych gościach galerii. Główną atrakcją programu był pokaz taneczno-akrobatyczny, przygotowany przez zespół Rean. Mikołaje i śnieżynki zatańczyły do najpopularniejszych utworów świątecznych. Ponadto zorganizowano świąteczny kącik dziecięcy. Śnieżynki i pomocne aniołki zagwarantowały szereg atrakcji dla maluchów, jak choćby malowanie buziek, rysowanie świątecznych obrazków, a także konstruowanie własnej kartki świątecznej. W naszej ofercie również znajduje się atrakcja dotycząca malowania buziek. Z pomocą doświadczonych animatorek, wszystkie dzieci biorące udział w imprezie, będą mogły przeobrazić się w ulubione zwierzątko. Malowanie buziek przez nasz zespół Event Zone, przeprowadzone zostaje wyłącznie z pomocą bezpiecznych farb. Ponadto zapewniamy zdjęcie dla każdej pociechy biorącej udział w zabawie.

Serdecznie zapraszamy!

Top