dodane: 04.01.2018 20:53:21

Nowy Rok 2018

Nadejście Nowego Roku to świetny moment, aby wdrożyć w życie postanowienia dotyczące zmiany własnego trybu życia, jak też oferty funkcjonującej w Twojej firmie. Poszerzanie oferowanych usług jest koniecznie nie tylko ze względu na dynamicznie zmieniający się rynek, ale przede wszystkim na możliwość trafiania do szerszego grona klientów. Tym z Państwa, którzy niedawno wyruszyli z nową propozycją ofertową dla swoich klientów polecamy skorzystanie z usług naszej firmy EVENT ZONE. Z naszą pomocą zorganizują Państwo niezapomniane przyjęcie promujące własne przedsiębiorstwo, a przede wszystkim zyskają Państwo sympatię potencjalnych klientów czy nowych partnerów biznesowych. Szeroka oferta naszej firmy obejmuje mnóstwo atrakcji, które z powodzeniem mogą odbywać się zarówno w miejscach publicznych, jak też w wybranej przez Państwa przestrzeni. Dysponujemy wieloma atrakcjami, które zaangażują gości do aktywnego udziału w imprezie, a także dostarczą im niezapomniane wrażenia.

Co więcej, z naszą pomocą mają Państwo możliwość zorganizowania pysznej imprezy z cateringiem. Nie od dziś wiadomo, iż kluczem udanego przyjęcia, jest przepyszne jedzenie. Z tego względu nasza firma Event-Zone oferuje profesjonalne usługi z zakresu organizacji przyjęć okolicznościowych, a także uzupełnienia imprez o profesjonalne usługi cateringowe. Wystawny bankiet opatrzony pysznym jedzeniem to gwarancja trafionej promocji Twojej marki! Impreza firmowa zorganizowana z pomocą naszej firmy zostanie uzupełniona nie tylko o przyjemną scenerię, oryginalny wystrój i szereg atrakcji rozrywkowych, ale także pokaźne menu. Serwowane posiłki dostosowane są do preferencji naszych klientów. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, dlatego dbamy o każdy z elementów, składających się na udane przyjęcie.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę kulinarną, wraz z niezbędnym zapleczem kuchennym. W przypadku imprez plenerowych, zapewniamy nie tylko funkcjonalne pomieszczenia namiotowe, ale również catering bankietowy. Dostarczane posiłki są zawsze świeże i bezpieczne dla zdrowia. Zdolni kucharze przyrządzają je wedle sprawdzonych przepisów, dzięki czemu menu odpowiada generalnym upodobaniom kulinarnym większości z nas. Smaczne potrawy, przygotowywane są wyłącznie z naturalnych i sprawdzonych składników. Na życzenie naszych klientów, utalentowani kucharze dostosują kartę dań pod względem rodzaju serwowanej kuchni, a także ilości dań.

Oferujemy tradycyjne posiłki z obrębu kuchni polskiej, składające się na przystawki, zupy oraz pełne dania, a także popularne potrawy zagraniczne, jak choćby pizzę, spaghetti, czy uwielbiane przez dzieci frytki. W zależności od skali organizowanego przyjęcia, nasza firma przygotowana jest na obsługę cateringową nawet do 2000 gości!
Przyjęcie zorganizowane dla partnerów biznesowych powinno posiadać niezwykle wystawny charakter na poczet dobrze prosperującej współpracy. W naszej ofercie znajdują się liczne atrakcje charakterystyczne dla wystawnych bankietów, jak choćby fontanna z czekoladą. Fontanna czekolady otoczona licznymi owocami, wafelkami i innymi pysznościami pozwoli oddać się kulinarnej rozkoszy nawet najbardziej zagorzałym przeciwnikom jedzenia słodkości. Ponadto fontanna stanowi niezwykle efektowne uzupełnienie Twojego przyjęcia, ze względu na wizualny charakter podania deseru.

Fantazyjne serwowanie posiłków nie jest nam obce, dlatego na życzenie naszych klientów zorganizujemy pokaz kuchni molekularnej poprowadzony przez naszego szefa kuchni Darka Kuźniaka! Top chef Darek Kuźniak to laureat prestiżowych nagród kulinarnych. Jest on nie tylko specjalistą w swoim fachu, ale także kreatorem menu, dlatego impreza z jego udziałem każdorazowo zakończona jest sukcesem i wiwatem gości! Niezapomniane kompozycje smakowe w połączeniu z niesztampowym myśleniem naszego kulinarnego mistrza to gwarancja niezapomnianej imprezy promującej Twoją firmę.

Tym z Państwa, którzy chcieliby stworzyć oryginalną imprezę firmową przeznaczoną dla potencjalnych klientów polecamy skorzystanie z udostępnianej ścianki wspinaczkowej. Ścianka wyposażone jest w dwa miejsca na banery, dzięki czemu zyskają Państwo gwarancję, iż nazwa firmy pozostanie w pamięci potencjalnych klientów. Wysoka na osiem metrów ścianka zwraca uwagę osób, które nie biorą udziału w imprezie, stanowi świetną reklamę Twojego przedsiębiorstwa, a przede wszystkim umożliwia uczestnikom podejmowanie wyzwań pokonywania lęku wysokości. Średnica oferowanej ścianki to, aż 4 metry, dzięki czemu użytkownicy nie muszą obawiać się o skrępowanie ruchów. Co więcej, udostępniane urządzenie wyposażone jest w dwa pasy do wspinaczki. Odrębne tory do wpisania umożliwiają korzystanie ze sprzętów dwóch użytkowników jednocześnie.

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu ścianki do wspinaczki mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowana ścianka wspinaczkowa udostępniana jest na całkowity czas trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych. Ścianka wyposażona jest w dwa miejsce na banery o rozmiarach 2,5 x 4 metry. Jest to zatem świetne połączenie atrakcji na przyjęciu firmowym, a jednocześnie reklamowanie Twojej marki. Z doświadczenia wiemy, iż uczestnicy przyjęcia chętnie sięgają po aparaty fotograficzne, zatem nazwa danego przedsiębiorstwa pozostanie na dłużej w ich pamięci.

Kolejnym elementem, który świetnie sprawdzi się jako atrakcja Twojego przyjęcia firmowego jest fotobudka! Ten coraz popularniejszy element przyjęć prywatnych, a także eventów firmowych jest gwarancją zaangażowania gości do brania aktywnego udziału w przyjęciu. Fenomen fotobudki polega przede wszystkim na tym, że tuż po wykonaniu zdjęć, otrzymujemy gotowe egzemplarze do ręki. Warto jednak zadbać o odpowiednie atrakcje w trakcie wykonywania zdjęć. Nasza firma udostępnia szereg gadżetów, dzięki którym można wykonać fantazyjne zdjęcia, w różnych aranżacjach. Zabawne dodatki to choćby śmieszna peruka, kolorowa maska, a także ozdobiane okulary. Do niezapomnianej pamiątki wystarczy tylko zabawna mina, wciśnięcie guzika fotobudki i zdjęcia są już gotowe!

Co więcej zdjęcia z fotobudki udostępnianej przed firmę Event Zone, na życzenie klientów mogą zostać uzupełnione o logo Twojej firmy. Dzięki temu goście przyjęcia otrzymają fizyczną pamiątkę z przyjęcia, a jednocześnie na dłużej zapamiętają nazwę organizatora eventu.

Bez względu na to, na którą atrakcję zdecydują się nasi klienci, każdorazowo mogą Państwo liczyć na przyjemną obsługę gości przez zespół naszej firmy EVENT ZONE. Wieloletnie doświadczenie, a także bogata praktyka pozwalają nam dostosować bieżącą ofertę naszej firmy do Państwa oczekiwań. Gwarantujemy, iż impreza firmowa Twojego przedsiębiorstwa zorganizowana z pomocą naszego zespołu EVENT ZONE stanie się niezapomnianym wydarzeniem dla gości, zaś dla Ciebie znaczącym krokiem ku rozpoznawalności Twojej marki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zespół EVENT ZONE

Top