dodane: 19.12.2017 12:17:15

Nadchodząca Noc Sylwestrowa

Nadchodząca noc sylwestrowa to świetna okoliczność do zorganizowania niezapomnianego przyjęcia. Wiele z prestiżowych klubów, a także zajazdów oferuje szereg atrakcji w trakcie imprezy sylwestrowej, które nie tylko zachęcą do zabawy, ale także dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Obecnie niezwykle popularną atrakcją przyjęcia jest wynajmowanie profesjonalistów, którzy poprowadzą całościowy przebieg imprezy. Tyczy się to nie tylko wokalistów popularnych zespołów pop-rockowych, ale także artystów sztuki cyrkowej, jak choćby akrobatów, showmanów, a także iluzjonistów. Przyjęcie skomponowane nie tylko pod kątem świetnie prezentującej się i przestrzennej aranżacji, ale także pod względem osób dostarczających rozrywkę stanowi swoistą gwarancję zadowolenia wszystkich gości – tych małych i dużych! Ich zadaniem jest angażowanie maksymalnej ilości gości do czynnego udziału w organizowanych zabawach bądź konkurencjach.

W naszej firmie EVENT ZONE oferujemy usługi popularnego iluzjonisty – Pana Ząbka. Kim jest ta tajemnicza postać? Pan Ząbek to popularny showman, iluzjonista i cyrkowiec. Swoją popularność zyskał w 2003 roku, przedstawiając alterego Marcina Połoniewicza. Pan Ząbek jest swoistym pionierem w rozrywkach pokazowych, takich jak sztuka iluzji, a także magii. Jego pasja do sztuk cyrkowych, a także chęć sprawiania ludziom radości poprzez swoje pokazy to gwarancja okraszonej nietuzinkowym humorem imprezy sylwestrowej. Pan Ząbek jest doświadczonym showmanem, który znany jest z telewizyjnych wystąpień w programie „Mam talent”. Pomimo, iż pierwszy występ showmana udzielony został na klatce schodowej, dziś Pan Ząbek liczy na swoim koncie szereg pokazów na festiwalach sztuk cyrkowych. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Kolejną atrakcją imprezy, która z powodzeniem może zostać zastosowana w trakcie przyjęcia w noc sylwestrową jest gigantyczny twister. Ta popularna forma rozrywki zagwarantuje maksymalne uczestnictwo gości przyjęcia organizowanego na szeroką skalę. Gigantyczny Twister został opatentowany w USA, w latach 60-dziesiątych. Od tego momentu, ta popularna gra zyskuje zwolenników na całym świecie. Zasady gry są na tyle proste, że mogą brać w niej udział osoby o zróżnicowanej koordynacji ruchowej. Naczelną zasadą gry jest położenie nogi bądź ręki, na wyznaczone przez wskaźnik kolorów, barwne pole. Osoba, która najszybciej straci równowagę, a tym samym upadnie na matę – odpada z gry. Aby zwyciężyć, należy przez cały okres trwania gry utrzymywać równowagę, a także zmieniać położenie swoich rąk i nóg, zgodnie z wyznacznikami wskaźnika kolorów. To, co jest niezwykle imponujące w grze Gigantyczny Twister, to fakt, iż uczestnicy gry stanowią zarazem jej pionki. Fenomen gry w gigantycznego twistera stanowi fakt, iż uczestnicy przyjęcia mają okazję do nawiązania nowych znajomości, a także podjęcia aktywności ruchowej. Bliski kontakt z uczestnikami zabawy pozwoli przełamać lody, a także zrelaksować się w oczekiwaniu na początek Nowego Roku.

Bal sylwestrowy powinien zostać wyposażony w szereg atrakcji, które nadadzą wystawnego charakteru przyjęcia. Z tego powodu warto skorzystać z oferowanej fontanny pełnej przepysznej czekolady! Fontanna czekolady otoczona licznymi owocami, wafelkami i innymi pysznościami pozwoli oddać się kulinarnej rozkoszy nawet najbardziej zagorzałym przeciwnikom jedzenia słodkości. Co więcej, udane przyjęcie sylwestrowe nie może odbywać się bez wystawnego cateringu bankietowego. Nie od dziś wiadomo, iż kluczem udanego przyjęcia, jest przepyszne jedzenie. Z tego względu nasza firma Event Zone oferuje profesjonalne usługi z zakresu organizacji przyjęć okolicznościowych, a także uzupełnienia imprez o profesjonalne usługi cateringowe. Wystawny bankiet to taki, który odbywa się w komfortowym miejscu, w przyjaznej aranżacji, a także opatrzony jest pysznym jedzeniem. Impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy zostanie uzupełniona nie tylko o przyjemną scenerię, oryginalny wystrój i szereg atrakcji rozrywkowych, ale także pokaźne menu. Serwowane posiłki dostosowane są do preferencji naszych klientów. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, dlatego dbamy o każdy z elementów, składających się na udane przyjęcie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę kulinarną, wraz z niezbędnym zapleczem kuchennym. Na życzenie naszych klientów, utalentowani kucharze dostosują kartę dań pod względem rodzaju serwowanej kuchni, a także ilości dań. Oferujemy tradycyjne posiłki z obrębu kuchni polskiej, składające się na przystawki, zupy oraz pełne dania, a także popularne potrawy zagraniczne, jak choćby pizzę, spaghetti, czy uwielbiane przez dzieci frytki. W zależności od skali organizowanego przyjęcia, nasza firma przygotowana jest na obsługę cateringową nawet do 2000 gości!

Z pomocą naszej firmy EVENT ZONE organizującej imprezy okolicznościowe każdy bal sylwestrowy nabierze rozpędu, a także niepowtarzalnego charakteru.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszego przedsiębiorstwa!
Zespół EVENT ZONE

Top