dodane: 19.01.2018 11:31:22

Wieczór gier

„Wieczór gier – Warszawa 19 stycznia”

W piątkowy wieczór, w Warszawie w Kawiarnio-Księgarni Radio Telewizja odbył się co piątkowy „planszówkowy wieczór”. Ta ciekawa alternatywa spędzenia wolnego piątkowego wieczoru z całą pewnością zadowoliła wszystkich miłośników planszówek – zarówno tych małych, jak i starszych. Imprezy piątek można było spędzić w miłym towarzystwie, a ponadto przy pysznym jedzeniu, jak kawa, ciastko, tarta, a także wiele, wiele innych. Spośród gier dostępnych było wiele propozycji planszówek, m.in. Mazapolis, Wsiąść do Pociągu, Talisman, Atak Zombie, a także Karmaka. Bogaty asortyment Kawiarnio-Księgarni nie wykluczył uczestniku najmłodszych gości. W piątkowy wieczór mogli przyjść zarówno dorośli, jak też rodzice z dziećmi. W Radio Telewizji nie brak było gier dla najmłodszych. Co więcej, Kawiarnio-Księgarnia umożliwiała przyniesienie własnej planszówki, a także dodatków do ulubionej gry, które znajdywały się na wyposażeniu organizatorów przyjęcia. Organizatorzy zapewniali, iż będzie istniała możliwość wypróbowania nowych wariantów gry z pozostałymi uczestnikami wydarzenia. Piątkowy „planszówkowy wieczór” rozpoczynał się w piątek 19 stycznia o godzinie 16.30. Goście nie ponosili żadnych opłat za udział w wydarzeniu.

W naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE również mają Państwo możliwość zorganizowania wieczoru gier dla swoich najbliższych przyjaciół, bądź zaprzyjaźnionych współpracowników. Gry planszowe to świetna okazja to zawiązania więzów pomiędzy zespołem w firmie, a także spędzenia wolnego czasu w gronie przyjaciół. W naszej ofercie znajdują się nietypowe wersje gier, takich jak: mega jenga, piłkarzyki stołowe, mega bierki, air hockey, a dla odważnych intrygująca zabawa w Las Vegas.

Mega Jenga to gra, którą każdy z nas kojarzy i w której nie sposób wyciągnąć poszczególny element układanki, a każdy, nawet najmniejszy błąd może grozić zawaleniem się całej konstrukcji. Ta powszechnie znana rozrywka konstruktorska, to nic innego jak popularna Jenga. Wymagająca wiele precyzji, a także cierpliwości gra to świetna lekcja pokory, a także umiejętności koordynacji ruchów własnych dłoni. Dokładnie tak! Ponieważ Jenga wymaga użycia wyłącznie tej partii ciała, a do tego oczekuje od uczestników delikatności i szybkiego działania. W naszej ofercie mają Państwo możliwość zagrania w tę niezwykle popularną grę. Ponieważ jednak każdorazowa atrakcja udostępniana przez nasze przedsiębiorstwo EVENT ZONE charakteryzuje się zwiększoną dawką emocji i zabawy, tak i tym razem oferowana jenga nie może równać się tradycyjnej formie rozrywki… Z tego powodu jest to MEGA JENGA! Jak sama nazwa wskazuje oferowana atrakcja dostarczy nie tylko mega rozrywki, ale także posiada mega rozmiary.

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu Mega Jengi mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowana Mega Jenga udostępniana jest na osiem godzin w ciągu całkowitego czasu trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych. Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniana Mega Jenga może być rozstawiona na większej hali eventowej, jak też innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy.

Powiększona do dużych rozmiarów Mega Jenga wymaga od uczestników ułożenia jak największej ilości ruchomych elementów w konstrukcję wieży. Cała trudność polega jednak na tym, iż ruchome klocki od samego początku stanowią zwartą konstrukcję, a zadaniem uczestników jest ich sprawne wyciągnięcie, a następnie ułożenie na samym szczycie już powstałej konstrukcji. Przegrywa osoba, która w momencie wyciągania bądź układania ruchomego klocka doprowadzi do upadku całej konstrukcji. Podobnie jak przy tradycyjnej formie rozrywki, tak i tutaj oczekuje się od uczestników posługiwania się wyłącznie dłońmi. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.
Oferowane urządzenie rozstawiane jest przez nasz zespół, a następnie nasz przyjazny personel przedstawi Państwu szczegółowe zasady gry. Nie ma więc obaw, iż osoby, które pierwszy raz mają styczność z grą Jenga nie zechcą wziąć udziały z emocjonujących rozgrywkach. Udostępniana Mega Jenga idealnie sprawdzi się w trakcie pikników dla dzieci, bądź miejskich festynów. Pod całą konstrukcją rozkładana jest specjalna mata, dzięki czemu mogą Państwo swobodnie zmieniać pozycję, bez obawy o pobrudzenie swojej odzieży bądź styczności z niekomfortowym podłożem. Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się ruchom przeciwnika widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia Mega Jengi zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.
Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Piłkarzyki stołowe to popularna rozrywka, która cieszy się niezwykłą popularnością nie tylko w gronie męskim. Coraz częściej po rozrywkę sięgają Panie, które preferują piłkarskie rozgrywki sportowe! W naszej ofercie bez względu na to jakie preferencje posiada nasz klient, znajdą Państwo wysokojakościowe piłkarzyki stołowe, które nie tylko pozwolą się odprężyć uczestnikom imprezy, ale także poczuć dosłownie jak w ulubionym pubie czy barze. Oferowane piłkarzyki stołowe świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie tradycyjnego męskiego spotkania, jak też imprezy integracyjnej. Dzięki pobudzeniu ducha rywalizacji, a jednocześnie możliwości sprawdzenia swojej koordynacji ruchowej, udostępniane piłkarzyki stołowe świetnie sprawdzą się w trakcie przyjęcia dla młodszych, jak i starszych uczestników imprezy. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu piłkarzyków stołowych mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowane piłkarzyki stołowe udostępniane są na osiem godzin w trakcie całkowitego czasu trwania Twojego przyjęcia. Urządzenie ze względu na niepokaźne rozmiary, może stanowić uzupełnienie przyjęć plenerowych, jak też tradycyjnych imprez pod zadaszeniem. Co więcej, produkt nie wymaga żadnego specjalnego podłoża – warto jednak pamiętać, aby wybrana powierzchnia była w prostej linii, ponieważ nie utrudnia to korzystania ze sprzętu. Wymiary produktu wynoszą 2 x 1 metr. Piłkarzyki stołowe dostarczają moc atrakcji nie tylko dorosłych uczestnikom przyjęcia, ale także najmłodszym gościom imprezy. Z tego powodu oferowana atrakcja świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie przyjęć plenerowych, jak choćby rodzinnych pikników czy festynów. Jako ciekawostkę warto dodać, iż piłkarzyki stołowe nazywane są inaczej w poszczególnych częściach naszego kraju – noszą nazwę trambambula lub michały. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Oferowane piłkarzyki stołowe pozwolą Państwu rozegrać własny mecz piłki nożnej, a co więcej świetnie zweryfikują Państwa zwinność, a także szybkość reagowania na ruchy przeciwnika. Moc wrażeń równa tradycyjnym rozgrywkom piłki nożnej na prawdziwym boisku to swoista gwarancja udostępnianego urządzenia! Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarczy on moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się rozgrywkom piłki nożnej widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich udostępnianych atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia oferowanych piłkarzyków stołowych, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Mega bierki to gigantyczna wersja powierzchnie znanych i lubianych bierek. Kolorowe patyczki nie tylko kojarzą się z dziecięcą bezstroską, ale także godzinami spędzonymi nad podnoszeniem delikatnych i malutkich pałeczek. W naszej ofercie mają Państwo możliwość na nowo zmierzenia się z tą grą, jednakże tym razem w wersji nieco… powiększonej! Mega bierki jak sama nazwa wskazuje posiadają mega rozmiary, a ponadto dostarczają mega rozrywki i dobrego humoru. Kolorowe patyczki powiększone zostały do pokaźnych wymiarów, dzięki czemu świetnie sprawdzą się jako metoda sprawdzenia swojej koordynacji ruchowej, a także wyobraźni przestrzennej. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Mega bierki przeznaczone są dla starszych, jak i młodszych gości przyjęcia. Bez względu na to czy chcą Państwo wyprawić niezapomniane przyjęcie integracyjne, bądź tradycyjną imprezę urodzinową – w każdym z tych przypadków zaangażują one do zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznych rozrywek. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu mega bierek mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowane mega bierki udostępniane są na 8 godzin w ciągu całkowitego czas trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych. Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniane mega bierki mogą rozstawione na większej hali eventowej, jak też innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy. Sprzęt posiada pokaźne wymiary, jednakże nie przeszkadzają one w zorganizowaniu gry pod zadaszeniem czy namiotem. Mega bierki to mega zabawa, zgodnie z ofertą naszej firmy EVENT ZONE sprzętu udostępniana jest na 8 godzin w wybranym przez Państwa momencie przyjęcia. Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników czy miejskich festynów. Dostarczą one moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się ruchom przeciwnika widowni. Mega bierki wymagają od uczestników nie tylko zręczności, ale także precyzji i cierpliwości. Stanowią świetny trening własnych umiejętności, a także szybkiej reakcji.

Air hockey to popularna gra, która powszechnie znana jest jako cymbergaj. Popularna gra zręcznościowa przeznaczona jest dla dwóch uczestników gry. Gra stworzona została na wzór popularnego hokeja na lodzie. Cymbergaj to świetna forma rozrywki zarówno na imprezach integracyjnych, jak i rodzinnych przyjęciach plenerowych. Konstrukcja urządzenia stworzona została ze stołu, którego powierzchnia pokryta jest otworami. Co więcej, przez otwory wdmuchiwane jest powietrze. Cały proces powoduje powstanie poduszki powietrznej, na której ślizga się krążek do gry. Jest to możliwe bez kontaktu z podłożem. Istota gry jest bardzo prosta – dwóch graczy stoi po przeciwnych stronach stołu. Aby zacząć rozgrywkę, każdy z uczestników otrzymuje specjalne wyprofilowane narzędzie, którego potoczna nazwa nosi grzybek. Przy pomocy plastikowego grzybka każdy z graczy ma za zadanie trafienia jak największej ilości golów. Grzybek pełni rolę rakietki o średnicy kilkunastu centymetrów. Celem gry jest umieszczenie krążka dokładnie w bramce przeciwnika. Dzięki specjalnie wyprofilowanej fakturze stołu, przesuwany krążek porusza się bardzo szybko. Z reguły ustala się limit siedmiu bądź dziewięciu bramek w umówionym uprzednio limicie czasowym.  Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo gwarancję wysokojakościowej obsługi na każdym etapie realizowanego zlecenia. Air Hockey to rozrywka, które nie zna ograniczeń wiekowych. Nie istnieją żadne wyznaczniki względem powierzchni, na której urządzenie może zostać zamontowane. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. Gwarantujemy transport urządzenia, a także jego montaż i demontaż. Wymiary produktu wynoszą 2 x 1 metr. Urządzenie zasilane jest za pomocą silnika o mocy 230 V – 200W. Air hokey stanowi świetną formę rozrywki, aby pobudzić ducha rywalizacji, a także zagwarantować aktywny wypoczynek. Świetna zabawa, a także niezapomniane wrażenia gwarantowane! Air hokey to genialny sposób, by zachęcić gości przyjęcia do zabaw rekreacyjnych. Cymbergaj stworzony został z myślą o najmłodszych, jak i najstarszych uczestnikach imprezy.

Każdy z nas kto marzył o tym, by poczuć się jak w jednym z kasyn w Las Vegas, z całą pewnością pragnął rzucić się w wir wystawnych przyjęć, zapachu palonych cygar, a także niezliczonych błysków charakterystycznych dla miasta grzechu. Nasza firma pragnie spełniać marzenia te duże i małe, dlatego oferta firmy obejmuje zorganizowanie niepowtarzalnego przyjęcia na wzór kasyna prosto z amerykańskiego miasta. Od tej pory nie muszą martwić się Państwo o koszty podróży – Las Vegas przybędzie wprost pod podany adres! Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Oferta naszej firmy dotycząca zabawy w Las Vegas jest na tyle rozbudowana, iż umożliwiamy Państwu wynajem animatorów, którzy wcielą się w rolę obsługi kasyna. Co więcej, cała aranżacja przyjęcia zostanie urządzona zgodnie z amerykańskimi trendami. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas organizacji zabawy w Las Vegas mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowana aranżacja zabawy w Las Vegas udostępniana jest na 4 godziny, w wybranym przez Państwa momencie trwania przyjęcia. Cała arena ze względu na pokaźne wymiary może być rozstawiona na większej hali eventowej, w trakcie tradycyjnej imprezy plenerowej, jak też w innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy. Istota zabawy w Las Vegas polega na zabawieniu jak największej ilości gości, a jednocześnie uświadomienie osobom korzystającym ze stołów do hazardu, jakie pułapki czyhają na zwolenników łatwych pieniędzy. Każdy z gości ma gwarantowaną świetną zabawę, bez żadnych kosztów gry!

Szczegółowe informacje dotyczące organizowanych rozrywek przez nasze przedsiębiorstwo, dostępne są w ofercie naszej firmy EVENT ZONE. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!

Zespół EVENT ZONE

Top